| 25.06.2012

O firmie

Istniejemy na rynku łódzkim i pomorskim od 1990 roku i obecnie posiadamy 3 salony meblowe o łącznej powierzchni wystawienniczej ok. 8000 m² (dwa salony w Łodzi i jeden w Redzie, niedaleko Gdyni) Nasza oferta obejmuje meble najlepszych krajowych producentów m.in: Klose, Etap, Helvetia, Bydgoskie Meble, Paged, Vero, Sits, Noti, Jafra, Caya Design, Gala, Szynaka Meble, jak również meble importowane z Włoch, Niemiec, Holandii i Belgii.


Proponujemy szeroki, pod względem wzorniczym, wybór asortymentu począwszy od mebli nowoczesnych po klasyczne i stylizowane. Empir oferuje meble do jadalni, sypialni, salonów, gabinetów oraz meble młodzieżowe i biurowe. Cały asortyment posiada wysoką jakość wykonania. Oferta jest wciąż wzbogacana o nowości zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w Europie i na świecie.


Naszym sukcesem można niewątpliwie nazwać zdobycie dużej części rynku łódzkiego, jak również osiągnięcie jednego z najważniejszych celów - zdobycie zaufania konsumentów. Stało się to możliwe dzięki odpowiedniej strategii marketingowej i polityce personalnej.
 

 

 

 

Wyróżnienia

 

 salonroku2012     salonroku2013     M salon roku 2014

gazela

 

IMS dyplomJLTScan

17 10/18

EMPIR na MOOD CONCEPT!!

Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego stoiska na Targach Mebli...
11 10/18

CALLIGARIS bez VAT!!!

Najlepsza jakosć i niepowtarzalny design!Cała oferta mebli...
01 10/18

OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY!!!

Wyprzedaż  markowych  kolekcji z rabatem od -50% do...
© Empir 2014