| 25.06.2012

O firmie

Istniejemy na rynku łódzkim i pomorskim od 1990 roku i obecnie posiadamy 3 salony meblowe o łącznej powierzchni wystawienniczej ok. 8000 m² (dwa salony w Łodzi i jeden w Redzie, niedaleko Gdyni) Nasza oferta obejmuje meble najlepszych krajowych producentów m.in: Klose, Etap, Helvetia, Bydgoskie Meble, Paged, Vero, Sits, Noti, Jafra, Caya Design, Gala, Szynaka Meble, jak również meble importowane z Włoch, Niemiec, Holandii i Belgii.


Proponujemy szeroki, pod względem wzorniczym, wybór asortymentu począwszy od mebli nowoczesnych po klasyczne i stylizowane. Empir oferuje meble do jadalni, sypialni, salonów, gabinetów oraz meble młodzieżowe i biurowe. Cały asortyment posiada wysoką jakość wykonania. Oferta jest wciąż wzbogacana o nowości zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w Europie i na świecie.


Naszym sukcesem można niewątpliwie nazwać zdobycie dużej części rynku łódzkiego, jak również osiągnięcie jednego z najważniejszych celów - zdobycie zaufania konsumentów. Stało się to możliwe dzięki odpowiedniej strategii marketingowej i polityce personalnej.
 

 

 

 

Wyróżnienia

 

 salonroku2012     salonroku2013     M salon roku 2014

gazela

 

IMS dyplomJLTScan

30 11/18

MIKOŁAJKOWA PROMOCJA CAYA...

Kolekcje CAYA DESIGN z rabatem -15%Dotyczy...
26 11/18

PAGED "12% NA DOBRY...

12% rabatu na całą ofertę mebli PAGEDprzy zakupie stołu i minimum 4...
25 11/18

Choinkowe okazje!!!!

Zrób sobie prezent na Święta w Empirze Skorzystaj z choinkowych...
© Empir 2014